1incivan olarak Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

1incivanfirması olarak her daim iletişim kurmanın sağladığı avantajlara inanıyor ve bu gayede 7/24 çağrı merkezimiz ile bizlere her daim ulaşmanızı sağlıyoruz. Web sitemizwww.1incivan.comüzerinde yer alan formlar ile de sizler ile birebir karşılıklı görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile birlikte Van kentinde sizler için en ideal ve geniş kapsamlı çözümleri üretiyoruz. Kurulduğumuz günden itibaren hedefimiz en doğru ve en fazla tercih edilenalışveriş hizmetini sunmak olmuştur. Bu sebeple firmamızda alanında uzman kişiler ile çalışıyor bu alanda yapılan yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu alanda tecrübeli ve sizi anlayan bir firma ile çalışmak istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz.

Her bir çalışanımızı seçerken alanının ehli olan yahut ehli olmaya yatkın azimli ve çalışkan ve aynı zamanda sabırlı ve güler yüzlü insanları birer inci tanesi gibi topluyoruz. Van şehrindeki insanların bizlerden almış olduğu hizmetten herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için elimizden gelenin en iyisin, en mükemmelini yapmak için 7/24 hiç durmaksızın çalışıyoruz. Misyonumuz mutlu müşteri güçlü 1incivan firması olmak üzere ifade ettiğimiz değerler kapmasında kendi hedeflerimize ulaşmak için çaba sarf ediyoruz.


 
 
 
İLETİŞİM
Firma Adı
:
1İNCİVAN BİLİŞİM TEKNOLOJİ VE E TİCARET A.Ş.
Telefon
:
0552 312 65 65
Adres
:
SÜPHAN MAHALLESİ VAN GÖLÜ GIDA TOPTANCILAR SİTESİ H/BLOK NO:9
E-posta
:
incivansiparis@gmail.com
    Çerez Kullanımı